هیئت بدمینتون جهرم
 
هیئت بدمینتون جهرم
هیئت بدمینتون جهرم
منوی کاربری





دسترسی سریع

تقویم فدراسیون بدمینتون 94

شرایط سنی فدراسیون بدمینتون 94

تبلیغات

زه کشی با دستگاه بدمینتون تنیس اسکواش جهرم  شیراز فارس

 

 

تالار گفتمان

تبلیغات

نظرسنجی
آبا با ایجاد سایت هیئت بدمینتون جهرم موافق هستید؟
خیر
بله

+ مشاهده نتایج




آخرین ارسال های تالار گفتمان


مسابقات بدمینتون مقطع ابتدایی آموزشگاه های دختران جهرم با حضور شش تیم برگزار گردید که در طی آن ، دبستان فخریه مقام اول ، دبستان فرشتگان مقام دوم و دبستان شهید احقاق مقام سوم را کسب نمودند.

بدمینتون دختران جهرم فارس شیراز

 



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

مسابقات بدمینتون دانشگاه های منطقه 5 کشور با حضور شش تیم دانشگاه جهرم،شیراز،شهید چمران اهواز،رامین خوزستان،جندی شاپور دزفول و صنعتی شیراز در تاریخ 16 آذر در شیراز برگزار شد که در پایان این رقابت ها ، تیم دانشگاه جهرم با مربیگری محمد فاخر توانست ، عنوان قهرمانی این مسابقات را تصاحب نماید. 

همچنین در قسمت دونفره نیز بازیکنان دانشگاه جهرم ، خوش درخشیدند و توانستند مقام قهرمانی دوبل این رقابت ها را هم بدست آورند.

تیم دانشگاه جهرم با کسب این عناوین توانست سهمیه حضور در المپیاد دانشجویی مشهد که در تابستان آینده برگزار می شود را بدست آورد.

مسابقات بدمینتون منطقه 5 کشور - قهرمانی دانشگاه جهرم با مربیگری محمد فاخر-بدمینتون جهرم

مسابقات بدمینتون منطقه 5 کشور - قهرمانی دانشگاه جهرم با مربیگری محمد فاخر-بدمینتون جهرم

مسابقات بدمینتون منطقه 5 کشور - قهرمانی دانشگاه جهرم با مربیگری محمد فاخر-بدمینتون جهرم



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

رقابت های مرحله مقدماتی دور رفت بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ دسته اول بدمینتون مردان باشگاه های کشور جام خلیج فارس امروز جمعه 6 آذر ماه جاری در گروه الف و ب به میزبانی نماینده سمنان (هدف) و نماینده قم در شهرهای سمنان و قم برگزار شد ، که نتایج آن اعلام گردید:

در این پیکارها و در گروه الف تیم های گاز فارس با کسب 6 امتیاز ، شادنوش یزد با کسب 4 امتیاز ، هدف سمنان با کسب 2 امتیاز به ترتیب در مکان های اول ، دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین در گروه ب تیم های حوله آیدین تهران با کسب 12 امتیاز مقام اول ، افزارپاساک زنجان با کسب 10 امتیاز مقام دوم ، شرکت پوژنه قم با کسب 8 امتیاز مقام سوم ، شهروند ساری با کسب 6 امتیاز مقام چهارم و نماینده کردستان با کسب 4 امتیاز مقام پنجم را کسب نمودند.

دور برگشت این پیکارها به میزبانی نماینده نیرو و نماینده زنجان در روزهای 25 و 26 در شهرهای یزد و زنجان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که محمد ستاره بدمینتون باز جهرمی ، در قالب تیم گاز فارس در این رقابت ها حضور دارد.



لینک ثابت

موضوع : اخبار / داخلی

شنبه 7 آذر 1394 02:03 | نویسنده : jbc

مسابقات تیمی خردسالان پسر استان فارس در تاریخ 5 آذر در شیراز برگزار شد.در این دوره از رقابت ها بدمینتون بازان خردسال جهرم به سرپرستی محمد فاخر و مربیگری محمد مطهرنیا خوش درخشیدند و توانستند با قاطعیت ، قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کنند.

در ادامه این رقابت ها تیم های شیراز و مهر بترتیب مقام های دوم و سوم را کسب نمودند.

بدمینتون خردسالان فارس مطهرنیا جهرم فهرمان

 

بدمینتون خردسالان فارس مطهرنیا جهرم فهرمان



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

مسابقات تیمی نوجوانان پسر استان فارس در تاریخ 21 آبان در شیراز برگزار شد.در این دوره از رقابت ها تیم های جهرم،شیراز،مرودشت،مهر و زرقان حضور داشتند.

تیم بدمینتون نوجوانان جهرم با مربیگری محمد ستاره ، با وجود در اختیار نداشتن دو تن از بازیکنان موثر خود ، توانست عنوان سومی این رقابت ها را کسب نماید.

بدمینتون نوجوانان فارس جهرم امین رحمانیان محمد ستاره

 

بدمینتون نوجوانان فارس امین رحمانیان محمد ستاره جهرم



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

جمعه 6 آذر 1394 19:43 | نویسنده : jbc

اولین مرحله مسابقات رنکینگ آقایان استان در دو بخش انفرادی و دونفره و به صورت تک حذفی با حضور 44 بازیکن در تاریخ 94/04/25 و به میزبانی شیراز برگزار گردید که در پایان این رقابت ها ، در قسمت انفرادی، محمد ستاره از جهرم توانست در یک چهارم نهایی با برد 2-0 ، محمد امین محمدجانی از شیراز را از پیش روی خود بردارد و در نیمه نهایی نیز با نتیجه 2-0 از سد محمد حبی از شیراز گذشت تا در فینال با کسری اصولی،بازیکن خوب شیراز روبرو شود.

در فینال انفرادی این رقابت ها محمد ستاره با نمایش یک بازی عالی از خود توانست بر کسری اصولی با نتیجه 2-1 غلبه کرده و عنوان قهرمانی این  مرحله از رقابت ها را کسب نماید.

در رقابت های دوبل هم بازیکنان جهرم خوش درخشیدند. تیم مهدی شیخی - پویان بیکران و تیم محسن صداقت - مهدی حقیقی ترکیب دوبل جهرم را در این رقابت ها تشکیل میدادند که در نهایت توانستند مشترکا مقام سوم این مرحله از رقابت ها را تصاحب نمایند.

تیم های کامبیز شهدی-بهروز یزدانی و اشک تراب-وفامند،توانستند به ترتیب عناوین اول و دوم قسمت دوبل این رقابت ها را کسب نمایند.

مسابقات رنکینگ بدمینتون استان فارس- محمد ستاره جهرم

محمد ستاره قهرمان استان فارس بدمینتون  تیم ملی جهرم



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

شنبه 23 آبان 1394 16:20 | نویسنده : jbc

مسابقات دوستانه بین جهرم و لار در جهرم برگزار گردید.به گزارش وبلاگ هیئت بدمینتون جهرم این دوره از مسابقات،روز جمعه 15 آبان برگزار شد که 12 بازیکن از جهرم و 5 بازیکن از لار در قالب بازی های دوستانه تیمی،انفرادی و دوبل با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان رقابت های تیمی به ترتیب تیم های جهرم الف ، جهرم ب و لار عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

 

بدمینتون فارس شیراز جهرم لار

 

بدمینتون فارس شیراز جهرم لار



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون مردان کشور با شرکت 123 بازیکن از 21 استان به مدت دو روز در قسمت یکنفره و دونفره برگزار گردید.

در دیدار مرحله یک چهارم نهایی درقسمت یکنفره فرزین خانجانی از تهران ، سالار بیات از زنجان ، سروش اسکندری از زنجان و حمید حیدری شفق از کرمانشاه با شکست حریفان خود به مرحله نیم نهایی رقابت های یکنفره راه یافتند.

در قسمت دونفره نیز تیم های محمدرضا خانجانی و اشکان فصاحتی از تهران ، محمدرضا باقری و امیر رضا سلیمانی از زنجان ، مسعود پیروزی و محمد یازرلو از گلستان ، علیرضا قاسمی و سینا بیات از زنجان با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی این پیکارها راه یافتند.

در مرحله نیمه نهایی در قسمت یکنفره فرزین خانجانی از تهران با نتیجه 2 بر صفر در مقابل سالار بیات از زنجان به برتری دست یافت و راهی مرحله فینال این رقابتها شد.

سروش اسکندری از زنجان در مصاف با حمید حیدری شفق از کرمانشاه با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست یافته و راهی مرحله فینال شد.

در قسمت دونفره نیز تیم محمدرضا خانجانی و اشکان فصاحتی از تهران توانستند تیم امیر رضا سلیمانی و محمدرضا باقری از زنجان را با نتیجه دو بر صفر شکست داده و به مرحله فینال رقابتهای دونفره راه یابند.

همچنین تیم دونفره سینا بیات و علیرضا قاسمی از زنجان با نتیجه دو بر صفر تیم مسعود پیروزی و محمد یازرلو از گلستان را شکست داده و راهی مرحله فینال شدند.

در فینال این پیکارها در قسمت یکنفره سروش اسکندری از زنجان توانست فرزین خانجانی از تهران را با نتیجه دو بر صفر شکست داده و به مقام قهرمانی این دوره از رقابتهای رنکینگ دست یابد.

فرزین خانجانی از تهران دوم شد.

سالار بیات از زنجان و حمید حیدری شفق از کرمانشاه به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در قسمت دونفره نیز تیم محمد رضا خانجانی و اشکان فصاحتی از تهران تیم سینا بیات و علیرضا قاسمی از زنجان را با نتیجه دو بر صفر شکست داده و قهرمان این دوره از رقابت های دونفره شدند.

تیم سینا بیات و علیرضا قاسمی از زنجان دوم شدند.

تیم های دونفره امیررضا سلیمانی و محمدرضا باقری از زنجان و مسعود پیروزی و محمد یازرلو از گلستان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

نتایج مرحله دوم رنکینگ بدمینتون بزرگسالان بدمینتون کشور سال 94

نتایج مرحله دوم رنکینگ بدمینتون بزرگسالان بدمینتون کشور سال 94

 



لینک ثابت

موضوع : اخبار / داخلی

سه شنبه 8 اردیبهشت 1394 03:28 | نویسنده : jbc

به گزارش وبلاگ هیئت بدمینتون جهرم ، تیم های مقاطع مختلف ابتدایی،متوسطه اول و متوسطه دوم ، در سری مسابقات بدمینتون آموزشگاه های استان فارس در شیراز به رقابت پرداختند که طی آن بدمینتون بازان جهرم با ارائه عملکرد خوب خود توانستند عناوین برتر رقابت های تیمی و آزاد را به خود اختصاص دهند . کسب این نتایج ، نوید حضور حداکثری بدمینتون بازان جهرم در تیم منتخب استان جهت حضور در مسابقات کشوری آموزشگاه ها را میدهد.

از این طریق به بازیکنان و مربیانی چون آقایان مطهرنیا،چاشنی گر،نجاتی و بخصوص محمد فاخر،رئیس هیئت بدمینتون جهرم و مسئول انجمن بدمینتون آموزشگاه های فارس،تبریک عرض مینماییم که دلسوزانه برای تعالی بدمینتون از هیچ تلاشی دریغ نمی نمایند.

 

(برای سهولت اطلاع رسانی به شما عزیزان ، اسامی بدمینتون بازان جهرم با رنگ قرمز مشخص شده اند)

نتایج مسابقات در مقطع ابتدایی

تیمی

مقام اول: جهرم

مقام دوم: ناحیه یک شیراز

مقام سوم: زرقان

 

انفرادی

مقام اول: مهدی پرهون

مقام دوم: سینا بهبودی

مقام سوم مشترک: علیرضا فاخر

                           علی چیت سازی

دوبل

مقام اول: فرهان جاویدی – محمودرضا مینا

مقام دوم: یاسین حق بین – محمدصادق دهدار

مقام سوم مشترک: محمد داور پناه – شایان هوشمن

                              سجاد کریمی – محمد امین حبیبی

 

 

نتایج مسابقات در مقطع متوسطه اول

تیمی

مقام اول: گله دار

مقام دوم: جهرم

مقام سوم: مرودشت

 

انفرادی

مقام اول: محمد چهارمالی

مقام دوم: علی یزدانی

مقام سوم مشترک: امیرحسین فاخر

                              علی فیروزی

دوبل

مقام اول: محمدرضا قیصری - محمد خانعلی زاده

مقام دوم: امیرحسین مختاری - آرمان اسماعیل تبار

مقام سوم مشترک: شایان بیکران - هاشم دهقانی

                           علی یقطین - محمدصالح سمیعی پور

 

 

نتایچ مسابقات در مقطع متوسطه دوم

تیمی

مقام اول: جهرم

مقام دوم: ناحیه یک شیراز

مقام سوم: اقلید

 

انفرادی

مقام اول: امیر زنگله

مقام دوم: علی سبحانی

مقام سوم مشترک: مهدی نیکوئی

                           علی اصغر وحیدی

دوبل

مقام اول: پویان بیکران - علی رعیتی

مقام دوم: سجاد اکبری - حسین غلامی

مقام سوم مشترک: علی صابریان - محمد رحمانیان

                           عرفان جاویدی - محمد حسین مقیم پور

 

 



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

در تاریخ 29 فروردین جمعی از اعضای هیئت بدمینتون با جناب آقای خداجو ، ریاست محترم اداره ورزش و جوانان جهرم دیدار کردند.در این دیدار نقطه نظرات،انتظارات و راهکار های موجود بررسی و مورد مباحثه قرار گرفت که امیدواریم موجبات همکاری و همیاری بیش از پیش اداره ورزش و جوانان با هیئت بدمینتون را فراهم آورد.

 



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

مسابقات آموزشگاه های جهرم در مقطع دبستان در تاریخ 2 اسفند برگزار گردید که طی آن 8 دبستان و 40 دانش آموز به رقابت پرداختند.

نتایج این مسابقات از همین طریق به اطلاع خواهد رسید.



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

شنبه 2 اسفند 1393 03:46 | نویسنده : jbc

درود بر همه عزیزان و مخاطبان وبلاگ هیئت بدمینتون جهرم.

ضمن عرض پوزش بدلیل وقفه ایجاد شده در اطلاع رسانی فعالیت های بدمینتون جهرم ، از این طریق نظر شما را به برخی از مهم ترین رویداد های اخیر جلب مینماییم.

 

مرحله اول رنکینگ خردسالان استان 24 مرداد در شیراز و با حضور چشم گیر 21 بازیکن از جهرم و کسب مقام اول انفرادی توسط امیرحسین فاخر و مقام سوم توسط علی محبتی.همچنین در قسمت دوبل تیم امیرحسین فاخر و علی محبتی دوم و تیم شایان بیکران و علیرضا قنبری سوم شدند.

مرحله دوم رنکینگ خردسالان استان 25 مهر در مرودشت و کسب مقام اول انفرادی توسط امیرحسین فاخر و کسب مقام دوم دوبل توسط تیم امیرحسین فاخر و مهدی پرهون.

 

 

استعدادیابی استان (زیر 10سال) 21 شهریور در شیراز با حضور 12 نفر از جهرم و کسب مقام اول توسط مهدی پرهون و مقام سوم توسط علیرضا فاخر.

 

 

 

 

 

 

مرحله اول رنکینگ خردسالان کشور 27 شهریور در تهران و کسب مقام اول انفرادی توسط امیرحسین فاخر و مقام ششم دوبل توسط تیم امیرحسین فاخر و قیصری.

مرحله دوم رنکینگ خردسالان کشور 23 آبان در بندرعباس و کسب مقام اول دوبل توسط تیم امیرحسین فاخر و محمدرضا قیصری.

با کسب این نتایج و در مجموع دو مرحله رنکینگ کشوری،امیرحسین فاخر توانست با اقتدار در قسمت انفرادی اول کشور شود و در قسمت دوبل به مقام سوم دست یابد.لازم به ذکر است که رسیدن به این موفقیت مرهون تلاش و زحمت های مربی شایسته و پدر ایشان میباشد که با تمام کاستی های موجود و هزینه های شخصی توانستند به این مهم دست یابند.

 

 

مرحله اول رنکینگ نوجوانان استان 9 آبان در شیراز و کسب مقام اول دوبل و مقام دوم در انفرادی توسط امیرحسین فاخر.همچنین تیم علی فیروزی و پویان بیکران توانستند مقام سوم دوبل را بدست آورند.

مرحله اول رنکینگ نوجوانان استان 21 دی در گله دار و کسب مقام اول دوبل توسط امیرحسین فاخر و کسب مقام سوم دوبل تسط تیم علی رعیتی و علیرضا فاخر.

 

 

 

 

کسب مقام اول در مسابقات دوبل آزاد قهرمانی استان و کسب مقام سوم در مرحله اول مسابقات رنکینگ استان توسط تیم امین رحمانیان و محمد ستاره در شیراز.

 

 

 

 

 

 

 

 

 کسب عناوین برتر در مسابقات پیشکسوتان قهرمانی استان و انتخابی قهرمانی کشوری در شیراز با حضور محمد فاخر،محمد مطهر نیا،صادق چاشنی گر،هاشم نجاتی،حسام ربیعی و مهدی عبیری از جهرم.در پایان این رقابت ها آقایان فاخر،چاشنی گر و ربیعی با غلبه بر حریفان خود توانستند جواز حضور در مسابقات کشوری در قالب تیم منتخب استان فارس را بدست آورند.

 



لینک ثابت

موضوع : اخبار / بدمینتون جهرم

صفحات سایت :
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...